๐Ÿ“Š Statistieken

โ† Terug naar RoundTurbo

Alle cijfers van de RoundTurbo-toernooien.

48
Deelnemers geregistreerd
10
Spellen
3
Edities totaal
177
Wedstrijden gespeeld
138
Open partijen
153
Niet gestart

๐Ÿ… Meeste punten

#SpelerPunten
1Emilleeuw28
2Turbo196626
3Hoodie22
4Wimtp20
5Hrqls18
6Deetje16
7Mercedes16
8Wil12316
9AmLyLu14
10Garfield14

โœ… Meeste gewonnen wedstrijden

#SpelerWinst
1Emilleeuw14
2Turbo196613
3Hoodie11
4Wimtp10
5Hrqls9
6Deetje8
7Mercedes8
8Wil1238
9AmLyLu7
10Garfield7

๐Ÿ‘ค Meeste deelnames

#SpelerEdities
1Chrisje19933
2Hoodie3
3Hrqls3
4Joey3
5Marbia3
6Mercedes3
7Pacman3
8Postvrouwke3
9Sandra.3
10Teaser3

๐Ÿค Meeste gelijke spelen

#SpelerGelijk
Nog geen gegevens.

๐Ÿ“ˆ Toernooivoortgang per spel en ronde

Afgerond = uitslag ingevuld ยท Bezig = spelnummer bekend, nog geen uitslag ยท Niet gestart = geen spelnummer of uitslag.

๐ŸŽฏ Dobbelspel โ€” Editie 01 ยท 55,2% afgerond

96 van 174 afgerond ยท 38 bezig ยท 40 niet gestart

RondeTotaalAfgerondBezigNiet gestartVoortgang
Ronde 114104071,4%
Ronde 214101371,4%
Ronde 31493264,3%
Ronde 41494164,3%
Ronde 51491464,3%
Ronde 61492364,3%
Ronde 71465342,9%
Ronde 81270558,3%
Ronde 91353538,5%
Ronde 101364346,2%
Ronde 111052350,0%
Ronde 121264250,0%
Ronde 131334623,1%
Ronde 14321066,7%
๐Ÿฑ Katz und Maus โ€” Editie 01 ยท 23,1% afgerond

36 van 156 afgerond ยท 46 bezig ยท 74 niet gestart

RondeTotaalAfgerondBezigNiet gestartVoortgang
Ronde 11356238,5%
Ronde 21234525,0%
Ronde 31234525,0%
Ronde 41252541,7%
Ronde 51224616,7%
Ronde 61334623,1%
Ronde 71324715,4%
Ronde 81123618,2%
Ronde 91231825,0%
Ronde 10121568,3%
Ronde 111123618,2%
Ronde 121024420,0%
Ronde 131122718,2%
Ronde 14210150,0%
๐Ÿƒ Rummy โ€” Editie 01 ยท 32,6% afgerond

45 van 138 afgerond ยท 54 bezig ยท 39 niet gestart

RondeTotaalAfgerondBezigNiet gestartVoortgang
Ronde 11174063,6%
Ronde 21146136,4%
Ronde 31163254,5%
Ronde 41025320,0%
Ronde 51133527,3%
Ronde 61144336,4%
Ronde 71043340,0%
Ronde 8926122,2%
Ronde 9100730,0%
Ronde 10951355,6%
Ronde 111032530,0%
Ronde 121014510,0%
Ronde 13814312,5%
Ronde 14732242,9%

๐ŸŽฒ Statistieken per spel

๐ŸŽฏ Dobbelspel
1 edities174 wedstrijden96 gespeeld
๐Ÿƒ Rummy
1 edities138 wedstrijden45 gespeeld
๐Ÿฑ Katz und Maus
1 edities156 wedstrijden36 gespeeld
๐ŸŽฒ Backgammon
0 edities0 wedstrijden0 gespeeld
๐Ÿซ Domino
0 edities0 wedstrijden0 gespeeld
๐Ÿ€„ Mahjong Battle
0 edities0 wedstrijden0 gespeeld
๐Ÿ”ข Sudoku
0 edities0 wedstrijden0 gespeeld
๐ŸŽฒ Tric Trac
0 edities0 wedstrijden0 gespeeld
๐ŸŽฎ Ur
0 edities0 wedstrijden0 gespeeld
๐Ÿ”  Woordspel
0 edities0 wedstrijden0 gespeeld

๐Ÿ† Win/loss-ranglijst

Winstpercentage = gewonnen wedstrijden รท gespeelde wedstrijden ร— 100. Gelijkspel telt mee als gespeeld, niet als winst.

#SpelerGespeeldGewonnenVerlorenGelijkWinst %
1Papira2200100,0%
2Eefonline20041100100,0%
3Mara1100100,0%
4Pauldo851100100,0%
5Teaser1100100,0%
6Christina651083,3%
7Joey972077,8%
8Wil1231183072,7%
9AmLyLu1073070,0%
10Hrqls1394069,2%
11Bethje642066,7%
12Cato1964642066,7%
13Ing11642066,7%
14Tamster1321066,7%
15Emilleeuw22148063,6%
16Deetje1385061,5%
17Wimtp17107058,8%
18Garfield1275058,3%
19Hoodie19118057,9%
20Breast954055,6%
21Turbo1966261313050,0%
22Mercedes1688050,0%
23Pacman1266050,0%
24Meltje844050,0%
25Splash2844050,0%
26Ah73211050,0%
27Chrisje1993211050,0%
28Isolde1156045,5%
29Postvrouwke945044,4%
30Blokkie734042,9%
31Boterkoek523040,0%
32Pippi761358038,5%
33Moekemoek1248033,3%
34Carrot725028,6%
35Japio1963514020,0%
36Sandra.1129018,2%
37Saire58817012,5%
38Marbia1801800,0%
39Lioba30300,0%
40Nina30300,0%
RoundTurbo v1.1 • Turbo1966